END OF SEASON SALE! Wybierz spośród ponad 5300 produktów -- days --:--:-- Kup teraz

Berlin Marathon Pack

Chcesz przebiec maraton bezpiecznie i komfortowo? Postaw na buty do biegania Nike z kolekcji Berlin Marathon Pack. To obuwie, które zapewnia odpowiednią amortyzację na ponad 42 kilometrach biegu, ale pomoże Ci również wyśrubować wyniki. Wszystko dzięki połączeniu nowoczesnych technik amortyzacyjnych z systemami, które gwarantują zwrot energii uzyskiwanej w trakcie lądowania na asfalcie.

Buty z kolekcji Nike Berlin Marathon Pack dostępne w Top4Running to modele dla kobiet oraz mężczyzn, a także uniwersalne obuwie unisex, z którego mogą korzystać wszyscy, bez względu na płeć. Poczuj jego atuty na własnych stopach i wyrusz na trasę w nowych butach!

Maraton w Berlinie - dlaczego jest wyjątkowy?

Maraton Berliński to jeden z najbardziej znanych biegów ulicznych na świecie. Jest rozgrywany od 1974 roku. Organizuje się go jesienią, trasa prowadzi ulicami niemieckiej stolicy. Meta znajduje się tuż za słynną Bramą Brandenburską.

Berliński bieg cieszy się zasłużoną sławą i popularnością. Bierze w nim zwykle udział od 30 do 40 tysięcy biegaczy. Na starcie pojawiają się również ci najszybsi. Od pierwszej edycji maratonu na jego trasie ustanowiono już 11 rekordów świata.

Najbardziej imponujący był ten ostatni, z 2018 roku. Wówczas Kenijczyk Eliud Kipchoge przebiegł maraton w czasie 2 godzin, 1 minuty i 39 sekund. Ten wynik do dziś pozostaje oficjalnym rekordem świata. Kenijski biegacz ustanowił go w butach Nike.

Nike Air Zoom - na czym polega fenomen tej technologii?

Amerykańska firma przygotowuje specjalne kolekcje butów związane z berlińskim maratonem. W jej skład wchodzą buty startowe wyposażone w dwa ważne systemy. To poduszki gazowe Zoom Air oraz pianka Zoom X.

Poduszka Nike Zoom do biegania swój początek miała w butach do koszykówki. Szybko zauważono jednak, że sprawdzi się też w obuwiu Nike Zoom Fly na długie dystanse. Poduszki są płaskie, wypełnione gazem. Nie tylko dobrze amortyzują kroki, ale także oddają energię uderzenia stopy o ziemię. Dzięki temu krok staje się bardziej sprężysty.

Te wrażenia jeszcze potęguje wspomniana pianka. Jej początek bierze się z przemysłu kosmicznego. Stamtąd pomysły zaczerpnęli inżynierowie Nike, instalując najlżejszą piankę amortyzacyjną na rynku w podeszwie środkowej. Najwięcej dynamiki zyskują buty Nike Air Zoom, które są dodatkowo wzbogacone o zatopioną w piance karbonową płytkę. Ten element stabilizuje całą konstrukcję, tworząc z pianki i poduszek konstrukcyjną całość.

Nike Zoom damskie i męskie - szeroki wybór, atrakcyjne ceny

W ofercie Top4Running znajdziesz najlepsze buty do biegania Nike Zoom Fly z kolekcji Berlin Marathon Pack. Wybraliśmy modele, które cieszą się największą popularnością pośród biegaczy długodystansowych. To gwarancja bezpiecznego przebiegnięcia maratonu.Sprężystość i dynamika butów z tej kolekcji pozwala także zawalczyć o imponujący wynik. Jeśli dotąd nie próbowałeś startów w butach zaprojektowanych specjalnie na berliński maraton, najwyższy czas to zmienić. Z nimi pokonasz kolejną barierę!

Pokaż więcej Zamknąć
Filtr

Nie znaleziono produktów!