UŻYK KODU: CYBER1: 40zł zniżki (przy zakupach na ponad 350zł), CYBER2: 85zł zniżki (zakupy na ponad 650zł) -- days --:--:-- UŻYJ TO
Recenzja ASICS GEL Nimbus 25

Recenzja ASICS GEL Nimbus 25

9. 1. 2023 4 min. czytanie

Wraz z nowym GEL Nimbus 25, ASICS odważa się na duże zmiany w swoim długoletnim bestsellerze w zakresie długich i łatwych biegów. „Komfort nigdy nie był przyjemniejszy” – co się za tym kryje?

Komfort nigdy nie był przyjemniejszy” – tak ASICS promuje swojego 25. członka rodziny Nimbus.
Przez kilka tygodni w Top4Running mieliśmy okazję testować nowy but ASICS GEL-Nimbus 25 i to bardzo dokładnie! Teraz możemy podzielić się z Wami pierwszymi wrażeniami o nowym, długodystansowym cudzie ASICS. Co zmieniło się w nowym modelu GEL-Nimbus 25? Do jakiego rodzaju biegania najlepiej się nadają? Kiedy w końcu będzie można go kupić? Tego wszystkiego dowiecie się z naszej recenzji modelu ASICS GEL-Nimbus 25.

ASICS GEL Nimbus 25

Nasze pierwsze wrażenie 

Już przed Świętami trzymaliśmy w rękach nowe buty ASICS GEL-Nimbus 25. Na pierwszy rzut oka zauważyliśmy, że ten model różni się od swoich poprzedników. Co od razu zauważą długoletni fani ASICS GEL-Nimbus?
1) Brak wkładki „ŻELOWEJ”, czyli na pierwszy rzut oka niewidocznej z zewnątrz. Jednak, jak sama nazwa wskazuje, wkładki tak naprawdę nie brakuje, ale jest ona ukryta wewnątrz podeszwy buta. Zmiana wizualna, która może wprowadzać biegaczy w błąd.
2) Zmienił się również kształt buta. Nowy model GEL-Nimbus jest nieco prostszy i bardziej „zaokrąglony”. Wzrok przyciąga przedłużona tylna podeszwa. Na pierwszy rzut oka but wygląda na bardzo wygodny i sprawia, że ​​od razu chce się go wypróbować!

Pierwszy bieg w butach ASICS GEL-Nimbus 25

Już po założeniu buta zauważysz, że nowy ASICS GEL-Nimbus 25 różni się od swoich poprzedników. Pomimo wyższej i masywnej podeszwy, but jest niesamowicie lekki. Przekona Cię również materiał cholewki - elastyczny, bardzo przewiewny i dopasowujący się do nogi jak druga skarpeta. Bardzo zaskoczył nas również język modelu GEL-Nimbus 25, który podobnie jak materiał cholewki buta wykonany jest z siateczki, a jego kształt można zmieniać, dzięki czemu unikniesz otarć i otarć.

Stawiając pierwsze kroki w nowym GEL-Nimbus 25 od razu zauważysz, jak miękki i wygodny jest nowy model z rodziny Nimbus. Natychmiast pojawi się uczucie „lekkości” i będziesz miał ochotę biec na pełnych obrotach. Wybierz się nami na pierwsze wybieganie!

Krok po kroku poczujesz amortyzację buta dzięki nowej technologii PURE GEL™. Ponadto, znany już materiał Flytefoam zapewnia napęd i dodatkowe przyspieszenie podczas biegu. Pomimo lekkiej siateczkowej cholewki stopa bardzo mocno i stabilnie siedzi w bucie. Pierwsze ogólne wrażenie: większa amortyzacja, większa elastyczność i wreszcie większy komfort podczas biegania. Więc bardzo nam się to podoba!

 Do jakich prędkości i dystansów nadaje się GEL-Nimbus 25?

ASICS GEL-Nimbus 25 to idealne buty do długich i łatwych biegów po szosie lub po płaskim terenie.
Ze względu na mniejszą wagę buta, ASICS GEL-Nimbus 25 jest również doskonałym wyborem do biegów wytrzymałościowych ze średnią prędkością i dłuższych biegów tempowych (biegi na 1000 m lub dłuższe).
Szczególnie przy dużych obciążeniach treningowych, GEL-Nimbus 25 może być pomocny w unikaniu kontuzji.

Nasze wnioski dotyczące ASICS GEL-Nimbus 25

 

  • The ASICS GEL-Nimbus 25 jest znacznie lżejszy niż poprzednie modele.
  • Wkładka żelowa nie jest widoczna z zewnątrz, ale jest ukryta we wkładce buta i nadal zapewnia znajomy komfort serii Nimbus.
  • Technologia PURE GEL™ i materiał Flytefoam zapewniają bardzo komfortowy bieg.
  • Siateczkowy materiał cholewki i języka dosłownie dopasowuje się do stopy i zapewnia niezbędną stabilność.
  • Fajny i nowoczesny wygląd nowego ASICS GEL-Nimbus 25.

Komfort nigdy nie był przyjemniejszy!” – zdecydowanie możemy potwierdzić to zdanie po kilku tygodniach testów.
Jesteśmy podekscytowani nowymi ASICS GEL-Nimbus 25.

Od 1 lutego 2023 r. ASICS GEL-Nimbus 25 będzie dostępny online.
Zdobądź swoje nowe ulubione buty na stronie top4running.com


PORADY PRODUKTOWE