MID SEASON SALE - Zaoszczędź do 60% na wybranych produtkach KUP TERAZ
Credo naszej marki: Go Faster. Together.

Credo naszej marki: Go Faster. Together.

2. 8. 2021 2 min. czytanie

Przedstawiamy credo naszej marki. Bądź Jej częścią.

2021 to nasz rok, rok Top4Running. Chcemy pokazać wszystkim biegaczom, kim jesteśmy i w co wierzymy. Nadszedł czas, aby wypowiedzieć się o nas jako marce.

Dlaczego? Ponieważ nie jesteśmy tylko kolejnym sklepem do biegania. My jesteśmy inni. Żyjemy bieganiem, dbamy o biegaczy i wierzymy w naszą moc, aby w pełni wspierać biegaczy - nie tylko sprzętem, ale także pasją bycia częścią naszego zespołu.

 

Mówimy bieganie. Łączymy biegaczy - od szosy, na bieżni i szlaku, od olimpijczyka do początkującego biegacza. Niezależnie od tego, czy chodzi o pokonywanie błotnistych lub stromych szlaków, pokonywanie interwałów prędkości na torze, czy też opanowanie codziennego treningu szosowego. Jesteśmy po to, aby wspierać Cię w dowolnym miejscu i czasie, ponieważ naprawdę wierzymy w siłę zespołu. Wiemy, że każdy biegacz jest wyjątkowy, ale wszyscy mamy jeden wspólny cel, którym jest bycie szybszym.

fesfe

Kampania naszej marki przekazuje to proste przesłanie: Łączymy biegaczy z różnych dyscyplin (szosa, bieżnia, szlak) i krajów (Niemcy, Hiszpania, Włochy, Francja, Austria) i że wspólna moc oraz zespół, jest siłą pozwalającą każdemu biegaczowi biegać coraz szybciej.

Chcemy zaprosić wszystkich biegaczy i naszych ambasadorów do przyłączenia się do nas do naszej akcji. Najlepszym pomysłem może nie być już samotne podążanie ścieżką, najlepszą opcją jest bieganie jako zespół. Zapewniamy nie tylko najlepsze buty, jesteśmy społecznością lekarzy, dietetyków, trenerów i ekspertów i wiemy, że tylko wsparcie zespołu ma moc, aby pójść do przodu. Zawsze będziemy tam, gdzie będziesz wchodzić na wyższy poziom.

Dołącz do akcji #GoFasterTogether