Mizuno Wave Rebellion Pro: Nowy król wśród super butów

Mizuno Wave Rebellion Pro: Nowy król wśród super butów

17. 1. 2023 2 min. czytanie

W rodzinie Mizuno pojawił się nowy but do biegania. Zapoznaj się ze wszystkimi ważnymi faktami przed premierą 19 lutego.

Trzy kluczowe elementy: lekkość, przyczepność i responsywność!

Nowe super buty Mizuno są przeznaczone dla biegaczy biegnących przodostopiem w maratonie. Wysokość stosu to 33mm / 39mm, a jego waga to 220g. Idealne buty na Twój następny maraton zostaną wprowadzone na rynek 19 lutego.

Przeczytaj najważniejsze funkcje tutaj:

Cholewka buta jest tak lekka, jak to tylko możliwe, z lekką siateczką zaprojektowaną specjalnie dla Rebellion Pro. Dwie szlufki utrzymują język na miejscu nawet podczas dłuższych biegów. Dzięki temu, że usunięto wsparcie pięty, but ma dopasowanie wokół pięty i kostki niczym skarpetka. Będzie Cię wspierać w najlepszy możliwy sposób, nawet gdy Twoje nogi się zmęczą.

1

Podeszwa została stworzona, aby zapewnić większy komfort i duży zwrot energii. Zastosowano różne technologie Mizuno, aby zapewnić Ci najlepsze wsparcie na każdym kroku; Po pierwsze, mamy nylonową płytkę wzmocnioną włóknem węglowym Mizuno Wave. Składa się ona w 30% z włókna węglowego i w 70% z nylonu. Celem było wyprodukowanie płyty, która byłaby jak najlżejsza, a jednocześnie tak stabilna i solidna, jak to tylko możliwe. Dodatkowo w górnej i dolnej części podeszwy środkowej Mizuno zastosowano technologię Mizuno Enerzy lite+. Zapewnia ona miękkość podczas biegu dzięki amortyzacji i ma wiele małych otworów na spodzie. Jest znacznie lżejsza i bardziej miękka niż Mizuno Enerzy lite.

Podeszwa zewnętrzna G3 zapewnia doskonałą przyczepność na różnych powierzchniach.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi butami do biegania na stronie top4running.com.

Kup tutaj swoje buty do biegania!

2


NOWOŚCI PRODUKTOWE