MID SEASON SALE - Zaoszczędź do 60% na wybranych produtkach KUP TERAZ
Nike Air Zoom Alphafly NEXT% 2

Nike Air Zoom Alphafly NEXT% 2

15. 6. 2022 2 min. czytanie

Najszybszy but Nike, but Eliuda Kipchoge, który sensacyjnie przekroczył granicę 2 godzin maratonu, został ulepszony i dalej rozwijany z samym Kipchoge: nowy Nike Air Zoom Alphafly NEXT% 2!

Najszybszy but Nike, but Eliuda Kipchoge, który sensacyjnie przekroczył granicę 2 godzin maratonu, został ulepszony i dalej rozwijany z samym Kipchoge: nowy Nike Air Zoom Alphafly NEXT% 2!

Zgodnie z prototypami, nowy model jest śnieżnobiały. A my mieliśmy wyjątkową okazję przetestować nowy but przed jego premierą. Krótko mówiąc: po założeniu buta nie będziesz chciał ponownie zakładać starej pary butów do biegania.

Na próbę spotkaliśmy się z olimpijczykiem Benjaminem Robertem w Paryżu. Jest czterokrotnym mistrzem Francji na 800m i sportowcem Nike. Testował i oceniał z nami nowe Nike Air Zoom Alphafly NEXT% 2 .

Więc o co ten szum?

Podobnie jak w przypadku swojego poprzednika, Nike Air Zoom Alphafly NEXT% 2 ma grubą, ale lekką podeszwę zewnętrzną. Daje to optymalną kombinację komfortu i szybkości.

BOUNCE TO THE BEAT - Poduszki Zoom Air i pełnowymiarowa pianka ZoomX zapewniają system amortyzacji zapewniający najwyższy zwrot energii, dodając więcej sprężystości na każdym kroku. Cienka, gumowa podeszwa zewnętrzna poprawia przyczepność i pozwala uzyskać więcej ZoomX pod amortyzacją Zoom Air. Dodatkowa pianka nie tylko zwiększa sprężystość, ale także pomaga poprawić przejście od pięty do przedniej części stopy.

BĄDŹ ŚWIEŻSZY, DŁUŻEJ – Pełnowymiarowa pianka ZoomX zapewnia ultralekkI i responsywny bieg. Został stworzony z myślą o szybkości, ale zapewnia również amortyzację, która gwarantuje świeżość nawet na ostatnich kilometrach maratonu. Daje komfort tam, gdzie go potrzebujesz.

KEEP ROLLING - Pełnowymiarowa płytka z włókna węglowego zapewnia wrażenie toczenia się do przodu, które sprawia, że ​​chcesz zrobić kolejny krok. Daje uczucie siły napędowej i pomaga płynnie przejść do przodu. Zarówno przednia część stopy, jak i pięta zapewniają nieco szerszą podstawę dla stabilnej platformy, dzięki czemu możesz pewnie pokonywać zakręty na trasie.

2

 

 


NOWOŚCI PRODUKTOWE