END OF SEASON SALE! Wybierz spośród ponad 5300 produktów -- days --:--:-- Kup teraz
Nowa kolekcja drużynowa Nike - dostępna wyłącznie w Top4Running

Nowa kolekcja drużynowa Nike - dostępna wyłącznie w Top4Running

16. 2. 2021 2 min. czytanie

Wyposaż siebie i swój zespół w profesjonalny sprzęt na następny wyścig.

Czy znasz to uczucie, kiedy zawodowi sportowcy zawsze mają najbardziej stylowy i najnowocześniejszy sprzęt, a jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że tracisz sekundy lub centymetry, ponieważ nie czujesz się komfortowo w ubraniu podczas biegu?

Rozwiążemy Twój problem, przedstawiamy Ci nową kolekcję Nike dla drużyny, która jest dostępna wyłącznie w Top4Running!

„Jak cię widzą, tak cię piszą” - dotyczy to również sportowców! Dzięki nowej kolekcji drużynowej Nike możesz przenieść swoje ubrania biegowe na nowy poziom!

Tylko w Top4Running oferujemy Ci zupełnie nową odzież Nike w różnych wariantach kolorystycznych podczas roku olimpijskiego - mamy też wiele dla Twojego klubu!

Zapoznaj się z kolekcją

Naszą nową kolekcję przetestowaliśmy osobiście przez Nele Weßel, wicemistrzynię Niemiec w biegu na 800 m, oraz Juliusa Lawnika, który był 3. na Mistrzostwach Europy i kilkukrotny Mistrz Niemiec w biegu na 1500 m, i udało nam się ich przekonać do pokazania tego świetnego materiału na naszej sesji zdjęciowej!

Podczas gdy Nele jest przekonana głównie o jakości materiału, Julius od razu mówi: "najlepsze ubrania drużynowe, jakie kiedykolwiek miałem!"

feeffd

Nieważne, czy biegasz, skaczesz czy rzucasz - ubierzemy każdego zgodnie z jego dyscypliną, rozmiarem i upodobaniami! Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową i zamówić kompletny sprzęt bezpośrednio dla siebie i swojego zespołu lub uzyskać bezpłatną poradę od naszych specjalistów.

Kup Teraz!

Możemy również nadrukować ubrania z logo klubu lub według indywidualnych wymagań.

Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy osobiście na miejscu przy dużej liczbie mistrzostw i można się z nami skontaktować w dowolnym momencie przez e-mail: sales@top4sport.com