Top4Running Hub na Mistrzostwach Świata w lekkoatletyce w Budapeszcie

Top4Running Hub na Mistrzostwach Świata w lekkoatletyce w Budapeszcie

17. 8. 2023 7 min. czytanie

Zbliża się najbardziej ekscytujący tydzień w świecie lekkoatletyki, a my sprawimy, że będzie jeszcze lepszy! Razem z Nike jesteśmy gospodarzem naszego centrum Top4Running w sercu Budapesztu, w którym przez cały dzień odbywają się liczne zajęcia. Zobacz co robimy i dołącz do nas w Budapeszcie!

Zbliża się najbardziej ekscytujący tydzień w świecie lekkoatletyki, a my sprawimy, że będzie jeszcze lepszy! Razem z Nike jesteśmy gospodarzem naszego centrum Top4Running w sercu Budapesztu, w którym przez całe dni odbywają się liczne akcje.

Oto, czego możesz się spodziewać:


 • Sekrety osiągnięcia światowego poziomu według Pauli Radcliffe

Gra ekspercka z udziałem lekkoatletki Nike Pauli Radcliffe, legendarnej brytyjskiej biegaczki długodystansowej i rekordzistki świata w maratonach. Dowiedz się więcej o Pauli, jej sposobie myślenia i tym, czego potrzeba, aby być najlepszą na świecie. Co więcej – 2 zwycięzców gry otrzyma voucher o wartości 200 EUR na produkty Nike z e-sklepu Top4Running!

Kiedy: piątek 25 sierpnia, 12:30

Liczba miejsc ograniczona, zarejestruj się już teraz!

 • Bieg z Paula Radcliffe & sesja autografów 

Dołącz do naszego grupowego biegu na 6 km z Paulą Radcliffe wzdłuż rzeki i przetestuj buty Nike ZoomX Invincible 3. Bieg poprowadzi Aaron, trener biegania Nike. Będą różne grupy tempa, od tempa fast-furious po to bardziej rekreacyjne. Po biegu odbędzie się sesja autografów z Paulą w Top4Running Hub, a dla wszystkich kawa i rogaliki!

Kiedy: Piątek 25 sierpnia o 14:15

Wypełnij ten formularz aby zapisać się na bieg z Paulą Radcliffe w piątek 25 sierpnia o 14:15. Łatwy bieg na 6 km poprowadzi Aaron, trener biegania. Na potrzeby tego biegu możesz przetestować buty Nike ZoomX Invincible 3.

 • Ewolucja Nike Spikes na przestrzeni ostatnich 20 lat – i rzut oka na rok 2024 

Ekspert produktów Nike z centrali w Portland zajmuje się kolcami już od roku 2004. Opowie o ewolucji produktów lekkoatletycznych Nike na przestrzeni ostatnich 20 lat i przedstawi pewne spojrzenie na przyszłość. Dołącz do tego wyjątkowego doświadczenia, ucz się od jednego z ekspertów produktów Nike. Spotkanie będzie zamknięte dla publiczności, dlatego upewnij się, że jesteś w tej grupie. Zakończymy quizem produktowym, podczas którego będzie możliwość wygrania vouchera o wartości 200 EUR na produkty Nike w e-sklepie Top4Running!

Kiedy:  Środa 23 sierpnia, 15:30 – 16:30

Liczba miejsc ograniczona, zarejestruj się już teraz!

Sobota 26 sierpnia, 16:00 – 17:00   

Liczba miejsc ograniczona, zarejestruj się już teraz!

 • Ochrona kolców z Keyena One 

Razem z Maren Schiller powitamy Coralie Gassamę, byłą francuską profesjonalną sportsmenkę, a także założycielkę KEYENA, marki, która stworzyła pierwsze na świecie zabezpieczenia na kolce.
W wieku 20 lat, po długim okresie kontuzji, Coralie Gassama opracowała akcesorium, którego potrzebowało wielu sportowców. Obecnie aktywnie uczestniczy w ewolucji sprzętu lekkoatletycznego, aby pomóc sportowcom czuć się bardziej komfortowo i koncentrować się na swoich celach. Dołącz do tego wydarzenia i wygraj ochraniacz na kolce Keyena KEY ONE!

Kiedy: Środa 23 sierpnia, 17:00-17:45

Liczba miejsc ograniczona, zarejestruj się już teraz!

Sobota 26 sierpnia, 18:00-18:45

Liczba miejsc ograniczona, zarejestruj się już teraz!

 • Kobiety w lekkoatletyce

Dołącz do naszego panelu ekspertów, który omawia tematy związane z płcią w bieganiu i lekkoatletyce, prowadzone przez Maren Schiller, również byłą sportsmenkę. Maren poprowadzi rozmowę panelową z czterema byłymi i aktywnymi sportsmenkami światowej klasy. Każda z tych sportsmenek ma swoją własną, niepowtarzalną historię w lekkiej atletyce. Ta sesja będzie  interaktywna, będzie okazja zadać swoje pytania. Dołącz do nas i skorzystaj z okazji, aby uzyskać więcej informacji od zawodowych sportsmenek o ich codziennym życiu, a przy okazji wygraj strój wyścigowy Nike Aeroswift!

Kiedy: Czwartek 24 sierpnia, 11:00 - 12:30  

Liczba miejsc ograniczona, zarejestruj się już teraz!

 • Wywiad z Richardem Kilty i Meta Endurance 

Kolejnym zawodowym sportowcem w Top4Running Hub będzie Richard Kilty, 3-krotny halowy mistrz Europy w biegu na 60 m, srebrny medalista olimpijski w Tokio w sztafecie 4x100 m oraz srebrny medalista Mistrzostw Świata w Doha w sztafecie 4x100 m. Dowiedz się z nami więcej o jednym z najszybszych sprinterów na świecie.

Kiedy: Środa 23 sierpnia 11:00 - 12:00

 • Pokonaj Richarda Kilty'ego

Pokonaj jednego z najszybszych sprinterów na świecie. Myślisz, że nie jesteś wystarczająco szybki? Sprawdź i pokaż swoje umiejętności w bitwie na 100 m na Nintendo Switch. Najszybsi biegacze danego dnia na 100 m otrzymają voucher o wartości 200 € do sklepu internetowego Top4Running!

Kiedy: Niedziela 27 sierpnia 13:00-14:00

 • Top4Running Community Runs prowadzone przez Aarona, trenera Nike 

Dołącz do naszych Community runs i przetestuj słynne Nike ZoomX Invincible 3 – buty stworzone, aby dotrzymywać tempa i zapobiegać kontuzjom. Spotkaj się z nami w Top4Running Hub przed każdym biegiem i zabezpiecz swoją parę butów! Nie zabraknie kawy, rogalików i dobrego humoru! Będą różne tempa, od ostrego po rekreacyjne.

Biegi poprowadzi trener Nike Running Aaron z Wielkiej Brytanii, obecnie mieszkający w Berlinie i uczący ludzi, jak biegać, a także odkrywający szersze znaczenie ruchu. Aaron zaczynał jako sprinter i powoli przechodził do maratonów i ultramaratonów.

Kiedy: Czwartek 24 sierpnia 9:00

Wypelnij ten formularz, aby zapisać się na bieg Top4Running x TRC w czwartek 24 sierpnia w godzinach 9:00–10:00. Łatwy bieg na 6 km poprowadzi Aaron Running Coach. Na potrzeby tego biegu możesz przetestować buty Nike ZoomX Invincible 3.

Sobota 26 sierpnia o 9:00

Wypełnij ten formularz aby zapisać się na bieg poznawczy w sobotę 26 sierpnia w godzinach 9:00 - 10:00. Łatwy bieg na dystansie 9 km poprowadzi Aaron Running Coach. Na potrzeby tego biegu możesz przetestować buty Nike ZoomX Invincible 3.

 • Codzienna joga dla biegaczy

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie dnia jest sesja jogi na świeżym powietrzu z ruchami rozciągającymi i skupiającymi się na sile, które pomagają zachować koncentrację, równowagę i elastyczność. Sesje jogi w środę, czwartek i piątek będą prowadzone przez trenerkę jogi Petrę, a sesje w sobotę i niedzielę przez trenerkę jogi Alexandrę.

Spotkaj się z nami w Top4Running Hub codziennie o 8:00. Dla każdego zapewnione będą maty do jogi, a także kawa i rogaliki.

Kiedy: 

Środa 23 sierpnia o 8:00   Wypełnij ten formularz aby się zapisać - ograniczone miejsca!

Czwartek 24 sierpnia o 8:00  Wypełnij ten formularz aby się zapisać - ograniczone miejsca!

Piątek 25 sierpnia o 8:00   Wypełnij ten formularz aby się zapisać - ograniczone miejsca!

Sobota 26 sierpnia o 8:00 Wypełnij ten formularz aby się zapisać - ograniczone miejsca!

Niedziela 27 sierpnia o 8:00 Wypełnij ten formularz aby się zapisać - ograniczone miejsca!

 • Transmisja na żywo z Mistrzostw Świata

Kibicuj z nami swoim ulubionym sportowcom, delektując się zimnym piwem, drinkiem, burgerem lub sałatką i nie tylko. Wprowadzimy atmosferę stadionu do naszego centrum. Pierwsze 30 osób otrzyma darmowe węgierskie piwo, dlatego prosimy o punktualne przybycie!

Kiedy: Codziennie od 19:00 do 23:00 w Top4Running Hub.  

 • Panel ekspertów Meta Endurance X Top4Running

Codzienny przegląd wiadomości na temat najnowszych wydarzeń z Mistrzostw Świata. Razem z Alexem Filitti z Meta Endurance, Maren Schiller, Nike Coach Aaronem, Robertem Diezem i licznymi gośćmi specjalnymi, takimi jak Paula Radcliff, Richard Kilty i wielu innych, omówimy najważniejsze wydarzenia tego dnia. Zaangażuj się i dyskutuj z nami na żywo.

Kiedy:

Środa 23ego, Czwartek 24ego, Sobota 26ego, Niedziela 27 o 14:30 - 15:00 

Piątek 25 sierpnia o 13:45 - 14:15 

Top4Running Hub znajduje się w Bálna Bisztró, przy ulicy Fővám tér 11-12 w Budapeszcie. Do zobaczenia na miejscu!


BIEGI & EVENTY