Nowość: adidas Adizero Adios Pro 3

Nowość: adidas Adizero Adios Pro 3

20. 6. 2022 3 min. czytanie

adidas Adizero Adios Pro 3 - Najnowsze i najszybsze buty startowe Adidas na długie dystanse od półmaratonu do maratonu są już dostępne!

Nowe elitarne buty do biegania od Adidasa są już dostępne: Adizero Adios Pro 3!

Kupuj teraz w sklepie T4R!

Wszystko zaczęło się od rekordu świata Peresa Jepchirchira w Pradze 2020 w Adios Pro 1. Od tego czasu buty do biegania są stale rozwijane na podstawie opinii elitarnych biegaczy, dzięki czemu Adizero Adios Pro 3 jest obecnie najszybszym butem w rodzinie Adizero na długie dystanse.

To przywilej sznurować i trenować w najnowszych butach Adizero. Mamy zaszczyt wiedzieć z pierwszej ręki, jak skuteczny może być Adizero, jeśli chodzi o czas i wydajność, więc wypróbowanie Adizero Adios Pro 3 było ekscytujące. Naprawdę poczułem szybkość i przyczepność tego modelu. Mam nadzieję, że będę mógł dalej zwiększać swoje osiągi, kontynuując treningi i ścigając się w Adizero Adios Pro 3.” – Amanal Petros, Adidas Athlete, rekordzista Niemiec w półmaratonie i maratonie.

1

Kluczowe fakty

Adizero Adios Pro 3 to najlepsze buty na zawodach na długich dystansach, od półmaratonu do maratonu, stworzone po to, aby przenieść biegaczy na wyższy poziom i bić rekordy. Energyrods 2.0 w środkowej podeszwie szybkiego buta zapewnia wyjątkowe wrażenia z biegania. Cholewka jest niezwykle lekka i oddychająca, zapewniając optymalne wsparcie i szybkość. Super lekki but waży zaledwie 213g.

Gallery

Co nowego?

  • ENERGYRODS 2.0 - Węglowe pręciki energetyczne, które wcześniej były oddzielne, są teraz pojedynczą strukturą zapewniającą harmonijną sztywność. Wbudowane w podeszwę środkową, biegną równolegle do kości śródstopia, aby zapewnić biegaczom zwrot energii.
  • Lightstrike Pro foam – Podeszwa środkowa składa się z dwóch poziomów sprężystej pianki Lightstrike Pro, zapewniając biegaczom amortyzację i zwrot energii, aby wspierać ich podczas dłuższych wyścigów, od pół do pełnych maratonów.
  • Nowa cholewka - Nowa lekka cholewka, zaprojektowana tak, aby była gotowa na zawody i zapewniała wsparcie sportowcom tam, gdzie najbardziej tego potrzebują.
  • Gumowa podeszwa zewnętrzna Continental – Pomagając biegaczom pozostać na torze, sylwetka jest zbudowana z podeszwy zewnętrznej z gumy kontynentalnej z przyczepnością, która pomaga pokonywać zakręty w szybkim tempie.
  • Wykonane w części z materiałów pochodzących z recyklingu – Ten produkt jest częściowo wykonany z szeregu materiałów pochodzących z recyklingu — to tylko jedno rozwiązanie, które pomoże firmie adidas wycofać wszystkie dziewicze poliestry i ograniczyć odpady z tworzyw sztucznych.

Miej oczy szeroko otwarte w sklepie Top4Running. Adizero Adios Pro 3 będzie wkrótce dostępny w sprzedaży!

Kupuj teraz w sklepie T4R!

3

 

 


NOWOŚCI PRODUKTOWE