pic

O nas

Top4Running jest domem dla wszystkich biegaczy. Nieważne czy biegasz po mieście, na owalu czy w terenie, wyposażymy Cię w buty do biegania, które będą pasować jak ulał i będą Ci służyć dokładnie według Twoich wyobrażeń. Z nami możesz ubrać się od stóp do głów w stylową, a przede wszystkim funkcjonalną odzież do biegania, w której jeszcze chętniej pokonujesz kolejne kilometry. Nie zabraknie również innego wyposażenia, takiego jak plecaki czy coraz popularniejszy zegarek sportowy. A ponieważ wierzymy, że liczy się jakość, u nas znajdziesz tylko najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt sprawdzonych światowych marek. Gwarantujemy to.

Jest milion powodów, dla których biegamy i milion sposobów, w jakie biegamy. Wierzymy, że niezależnie od tego, czy bijesz rekordy świata, czy biegasz tylko dla zabawy, na atletycznym owalu lub na łonie natury, sam lub z partnerem, regularnie lub tylko okazjonalnie, wszyscy powinniśmy być zjednoczeni jednym. Radością biegania. Jako doświadczony zespół biegaczy wiemy, na czym polega taka radość, dlatego chcemy ją pogłębiać i rozpowszechniać. Abyśmy biegali jeszcze ciężej, byśmy się doskonalili, abyśmy nigdy nie przestawali się bawić.

Historia TOP4SPORT

2010

Zawiązujemy firmę Top4Sport i rozpoczynamy współpracę z Nike

2011

Nawiązujemy współpracę z pierwszoligowym klubem FC Slovan Liberec

2012

Uruchamiamy specjalistyczny e-sklep piłkarski Top4Football

2013

Uruchamiamy e-sklepy Top4Running i Top4Fitness

2014

Otwieramy salon Top4Football w Pradze, najnowocześniejszą specjalką piłkarską w Europie Środkowej. Współpracujemy z ponad 100 klubami od pierwszej ligi po mistrzostwo okręgu.

2015

Rozwijamy się na Słowację, rozpoczynamy działalność sklepu Top4Football w Bratysławie. Jednocześnie otwieramy sklep premium Top4Running w Pradze. Rozpoczynamy współpracę z Czeskim Związkiem Lekkoatletycznym.

2016

Zostajemy partnerem reprezentacji Słowacji w piłce nożnej

2017

Rozszerzamy działalność na Węgry i Rumunię. Współpracujemy z 7 klubami ekstraklasy w Czechach i na Słowacji

2018

Rozszerzamy działalność na Niemcy, Austrię i Hiszpanię. Uruchamiamy sklep internetowy Top4Street

2019

Top4Sport zostaje dumnym członkiem 11TeamSports Group, największego detalisty piłkarskiego w Europie.

Sklepy