Zarejestruj się teraz: Austrian Women's Run - We Run To Move

Zarejestruj się teraz: Austrian Women's Run - We Run To Move

23. 3. 2022 2 min. czytanie

34. bieg ASICS Austrian Women's Run odbędzie się 22 maja. Zarejestruj się już teraz i weź udział w wyjątkowo klimatycznym wydarzeniu!

#WeRunToMove - to motto 34. biegu ASICS Austrian Women's Run, który odbędzie się 22 maja. Z ponad 30 000 startujących z prawie 100 różnych krajów jest to największa biegowa i kobieca impreza sportowa w Europie. Bieg tylko dla kobiet to atmosfera, wsparcie, motywacja i odwaga!

Od ponad 30 lat to klasyczne wydarzenie na kobiecej scenie biegowej to coś więcej niż tylko bieganie. Celem biegu tylko dla kobiet jest wzbudzenie entuzjazmu kobiet i dziewcząt w tym sporcie. Chodzi o rozpoznanie i widoczność kobiet we wszystkich aspektach życia. Mottem roku 2022 #WeRunToMove pokazuje, że kobiety mogą coś zmienić: solidarnie wszystkie na linii startu, bo razem kobiety są znacznie silniejsze!

"Moją misją było inspirowanie kobiet i dziewcząt do biegania. 34 lata później nadal dążę do tego celu” – mówi Ilse Dippmann, założycielka i organizatorka Austrian Women's Race.

Wszystkie biegaczki mogą wystartować 22 maja zarówno na 5, jak i 10km. Ponadto, odbędzie się bieg Nordic Walking na 5km.

Gallery

5 k

Nieważne, czy chcesz przebiec swoje pierwsze 5 km, czy też chcesz zaatakować swój osobisty rekord: trasa 5 km to piękna trasa biegowa przez wiedeński Prater, jest płaska i odbywa się w zieleniach przyrody. Po drodze dopingują Cię zespoły, publiczność i grupy perkusyjne, co zapewnia fenomenalną atmosferę. 5k to także międzynarodowa trasa i główny odcinek austriackiego Women Race.

Chociaż bieg to nie tylko wyniki, to znajdą się super szybkie zawodniczki, które pokażą, co potrafią. Przede wszystkim Gladys Chepkurui z Kenii, która ustanowiła w zeszłym roku nowy rekord trasy na 5 km z 14:49 min. W tym roku chce poprawić swój rekord do 14:30 min.

Gallery

10 k

5 k to dla Ciebie za mało? W takim razie przejdź na podwójny dystans! Podejmij wyzwanie i pozwól by wspaniała atmosfera zainspirowała Cię do przebiegnięcia swojego biegu na 10km.

Gallery

5 k Nordic Walking

Nie chcesz biegać, ale nadal chcesz wziąć udział? W takim razie zapisz się na 5 km Nordic Walking!

Więc na co czekasz? Zbierz znajomych i zarejestruj się na Austrian Women's Run!

Kliknij tutaj aby się zarejestrować!

1


BIEGI & EVENTY