END OF SEASON SALE! Wybierz spośród ponad 5300 produktów -- days --:--:-- Kup teraz

Program lojalnościowy Top4Running Club

Klub Top4Running to Twoja przepustka do wyselekcjonowanej grupy biegaczy i już teraz zapraszamy Cię do skorzystania z tej opieki. Śmiało i witaj w klubie.

Z pewnością wielokrotnie słyszałeś słowa rabat, kupon rabatowy, kod rabatowy w związku z naszym e-shopem. W trosce o naszych klientów uruchomiliśmy program lojalnościowy Top4Running Club, dzięki któremu kupowanie ulubionych produktów w Top4Running w najlepszej cenie na rynku nigdy nie było prostsze.

Jak to działa? Po prostu! Zostań członkiem klubu Top4Running i uzyskaj dodatkowe 5% zniżki klubowej (dotyczy to również przecenionych produktów). Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu Twój aktywny kupon rabatowy zaświeci się w Twoim profilu w sekcji Moje kody rabatowe, dzięki czemu zobaczysz wszystkie ceny niższe od pozostałych

T4R Club

A to nie koniec. Wszystko, co trafi do naszego magazynu, najpierw zostanie obsłużone bezpośrednio pod Twoim okiem. Zawsze będziesz cenionym gościem, który lub gadżety biegowe w połączeniu z wieloma profitami i promocjami.

Będziesz mieć pewność, że masz największą zniżkę Top4Running bezpośrednio w swoim koszyku. Będziesz także pierwszym, który dowie się o wszystkich nowościach, więc nie przegapisz naszych kodów Top4Running o dodatkowej wartości.

Dlaczego zostać członkiem? Oto kilka dobrych powodów:

  • Do każdego zakupu na Top4Running.pl otrzymasz dodatkowe 5% zniżki od aktualnych cen w sklepie internetowym, ważne dla prawie całego asortymentu.
  • Otrzymasz preferencyjny dostęp do ekskluzywnych nowości i limitowanych produktów oraz będziesz mieć większą szansę, że nie przegapisz swojego rozmiaru.
  • Oferty specjalne i rabaty tylko dla członków klubu

Miłość do biegania rośnie dzięki zniżce Top4Running

Jednym z głównych powodów, dla których bieganie jest tak atrakcyjne, jest jego prostota i niewielkie wymagania finansowe. Jednak tak jak nowe, piękne sukienki dodadzą blasku Twojemu dniu, tak nowe, dobrze dopasowane ubrania do biegania mogą przyspieszyć i wznieść Twoją miłość do biegania na wyższy poziom.

Top4Running (znajdziesz nas również jako topforrunning lub running top) jest domem dla wszystkich biegaczy - nie ma znaczenia, czy lubisz biegać po mieście czy w terenie. Wyposaż się w buty do biegania, ubrania i akcesoria, które będą pasować do Ciebie jak ulał i będą Ci służyć dokładnie według Twoich pomysłów.

Szukaj rabatów aż do 60%

Oprócz tego, że na co dzień inne produkty stają się tańsze (w tej chwili znajdziesz u nas ponad 3000 z rabatami do 60%); masz możliwość uzyskania jeszcze większej zniżki na bieganie.

Jak się zarejestrować w Top4Running Club?

Nic prostszego, po prostu zarejestruj się bezpośrednio na tej stronie za pomocą przycisku „Wstąp do klubu”.

Jak ubiegać się o 5% zniżkę członkowską?

Automatycznie przypiszemy rabat na adres e-mail, który zarejestrowałeś w Top4Running Club. Zobaczysz wtedy, że zniżka jest aktywna w Twoim profilu klienta na Top4Running.pl w sekcji „Moje kody rabatowe”. Będziesz miał prawie wszystkie produkty w cenie klubowej, a to zawsze dobry pomysł, prawda?