Osobista recenzja: New Balance PWR-X Sprint-Spike

Osobista recenzja: New Balance PWR-X Sprint-Spike

26. 1. 2023 2 min. czytanie

Firma New Balance wypuściła nowe kolce do sprintu, a ja mogłem wcześniej przetestować dla ciebie kolec NB PWR-X unisex!

New Balance wypuściło nowe kolce! Odkąd Sydney McLaughlin, zawodniczka New Balance, ustanowiła nowy, spektakularny rekord świata w biegu na 400 m przez płotki w swoich kolcach NB, ich kolce są pożadane u wszystkich sprinterów na różnych dystansach.

Nazywam się Djamila Böhm, jestem mistrzynią Niemiec w biegu na 400 m przez płotki i oczywiście chciałam też przetestować najnowsze kolce sprinterskie NB.

1

Dwa najważniejsze aspekty przy wyborze moich kolców: waga i stan podeszwy.

W obu przypadkach NB PWR-X Spike sprawuje się bardzo dobrze: buty startowe są super lekkie i mają bardzo twardą podeszwę.

Oczywiście płytka z włókna węglowego jest również wbudowana w NB PWR-X Spike. Zapewnia to wyjątkowo twardą podeszwę i sztywność pod stopami. Dodatkowo, kolce wyczynowe mają środkową podeszwę FuelCell o silnych właściwościach odbicia, które zapewniają zwiększony zwrot energii przy każdym kroku. Pianka FuelCell wyraźnie popycha Cię do przodu podczas biegów na czas.

Ultralekka pleciona cholewka zapewnia wygodne dopasowanie już podczas pierwszego noszenia.

2

Idealne na dystansach od 60 do 400m z płotkami i bez.

Kołki z kolcami są już zintegrowane z butem unisex i mają dobrą przyczepność. W sumie jest sześć kolców. Zwykle lubię ich mieć więcej, ale nie spotyka się więcej w większości aktualnych modeli różnych marek.

Jestem biegaczem krokowym, więc dużo odpycham się przy każdym ruchu i mam z natury szeroki krok. NB PWR-X Spike dobrze służy temu stylowi biegania i dlatego jest dla mnie idealnym butem na dystansach od 60 do 400 m - z płotkami i bez.

Kup kolce NB tutaj!

 

 

 


PORADY PRODUKTOWE